InSpEkToRzY

Forum gildii InSpEkToRzY


#1 2010-09-01 11:08:45

 czikitaxd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 249
Punktów :   11 

Kilka słów na temat podań

Witam. Chciałabym wyjaśnić o podaniach składanych do gildii... dlaczego one są i jaki mają cel
Podania do gildii są stworzone po to, aby trochę poznać daną osobę, która chce przystąpić do gildii
8 prostych pytań... 1 z nich jest najważniejsze. Zacytuje je:
` 7. Co zachęciło Cie do złożenia podania o przyjęcie do naszej gildii (prosimy o dłuższa wypowiedź) -      `
Co dalej? Jak już zostanie złożone podanie? Otóż, będzie ono rozpatrzone przeze mnie oraz mojego zastępce. Po kilku godzinach/dniach zostanie napisana odpowiedz w tym samym poście... 
Jeśli osoba nie spełnia wymogu lvl, a wykazuje chęci to również będzie przyjęta do gildii. Ale musi ta osoba być przydatna na wojnie, jak również musi się wykazywać dobrą kulturą i nie przynosić złej opinii dla gildii.
Jeśli osoba dana... napisze do mnie w grze (mój nick to czikitaxd) i wykaże chęci wstąpienia w nasze progi to może być ta osoba przyjęta bez podania.(wyłącznie za moim pośrednictwem lub gdy zastępca otrzymał zgodę ode mnie na przyjęcie takiej osoby). Przyjęta już osoba do gildii, po zalogowaniu się na forum dostanie kilka nowych opcji 

Zachęcam serdecznie do składania podań...

Pozdrawiam, czikitaxd


` Miłość to wielka księga. Słowo `kocham` to jej treść. Pocałunek to przysięga.
A to warte wszystko łez. Lecz miłość to nie bajka, ani też piękna ballada, lecz jest to dramat, który w swej treści doniosłe cele posiada. `

Offline

 

#2 2010-09-17 15:43:49

Kuyawiak

Rycerz

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kilka słów na temat podań

BU!

Offline

 

#3 2010-09-17 15:50:03

 czikitaxd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 249
Punktów :   11 

Re: Kilka słów na temat podań


` Miłość to wielka księga. Słowo `kocham` to jej treść. Pocałunek to przysięga.
A to warte wszystko łez. Lecz miłość to nie bajka, ani też piękna ballada, lecz jest to dramat, który w swej treści doniosłe cele posiada. `

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyleczonazazs.pun.pl www.wskrzeszenizpopiolow.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.hsg.pun.pl www.bollyworld.pun.pl